kadry i płace

Krótka historia firmy NOMI

Środki trwałeNasze przedsiębiorstwo zostało założone w 1998 roku przez Martynę Kowalską i Zbigniewa Wawrzyniaka. Na początku w firmie były zatrudnione trzy osoby, jednak z kolejnymi latami działalności przedsiębiorstwa NOMI personel się powiększał. Obecnie w firmie zatrudnionych jest dwudziestu, doświadczonych i dobrze wykształconych pracowników.

Spotkania z naszymi klientami organizujemy w siedzibie firmy przy ulicy Radzymińskiej 23b. Nasze biura mają doskonałe zaplecze sprzętowe, które znacznie przyśpiesza wszelkie zlecane prace administracyjne.

Posiadamy też kilka oddziałow terenowych we wszystkich częściach naszego kraju. Niedawno udało nam się otworzyć kolejną naszą placowkę. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z jakości usług biura rachunkowego w Łodzi i Tarnobrzegu. Dzieki temu przeprowadzane przez nas inwentaryzacje środków trwałych mogą się odbywać już na drugi dzień od otrzymania zlecenia. Co więcej, nasze spisy z natury są dzięki temu także tańsze, gdyż nie pobieramy dodatkowych opłat za koszty podróży naszych specjalitów od inwentury.